Vítejte na SAM-LIT
Technologie a elektro – porovnejte ceny z e‑shopů


2P-PSK1JA-07E017

Cena od
1 274
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Main Battery Pack 10.8V 4400mAh

Zobrazit celý popis →

Kde koupit 2P-PSK1JA-07E017?

Produkt 2P-PSK1JA-07E017 porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Baterie k notebookům

2P-PSK1JA-07E017

1 274 Kč
Do obchodu
Baterie k notebookům

2P-PSK1JA-07E017

Přehled cen

Nejlevnější 1274 Kč
Nejdražší 1274 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Baterie k notebookům
Výrobce
Cena od
1 274 Kč

Náhradní hlavní akumulátor 10.8V pro delší provoz

Tento hlavní napájecí článek s označením modelu v nabídce představuje řešení pro zařízení vyžadující napětí 10.8 V a kapacitu 4400 mAh a poskytuje delší provoz na jedno nabití než standardní nízkokapacitní baterie. Pokud hledáte spolehlivý zdroj energie který udrží vaše přenosné zařízení v chodu déle tento akumulátor Vám nabídne potřebnou kapacitu bez zbytečných komplikací a je navržen jako primární napájecí pack pro zařízení s tímto napětím.

Vlastnosti a výdrž akumulátoru 10.8V 4400mAh

Kapacita 4400 mAh v kombinaci s jmenovitým napětím 10.8 V znamená vyšší dostupnou energii pro delší práci na baterii a efektivnější provoz při středním až vyšším zatížení. Díky těmto parametrům můžete očekávat prodlouženou dobu mezi nabíjeními přičemž reálná výdrž vždy závisí na konkrétním zařízení jeho nastavení a provozních podmínkách. Tento akumulátor je koncipován jako hlavní zdroj napájení a jeho parametry usnadní plánování provozu i při náročnějším využití.

Kompatibilita a použití hlavního akumulátoru

Akumulátor je určen pro zařízení která vyžadují napětí 10.8 V a kapacitu odpovídající 4400 mAh což jej činí vhodným jako náhrada nebo doplněk stávajícího hlavního zdroje energie. Před instalací doporučuji ověřit mechanické i elektrické rozhraní ve Vašem zařízení a případně se řídit servisním návodem nebo konzultovat s odborným servisem aby výměna proběhla bezpečně a bez problémů.

Jak dlouho vydrží akumulátor 10.8V 4400mAh?

Doba provozu na jedno nabití závisí především na spotřebě Vašeho zařízení jeho nastavení a způsobu použití. Kapacita 4400 mAh při napětí 10.8 V poskytuje vyšší zásobu energie než menší packy takže v praxi lze očekávat znatelně delší provoz než u nízkokapacitních baterií avšak přesný čas nelze univerzálně stanovit bez znalosti konkrétní spotřeby.

Je tento hlavní akumulátor snadno vyměnitelný?

Snadnost výměny závisí na konstrukci Vašeho zařízení a na tom zda výrobce umožňuje uživatelskou výměnu baterie. V mnoha případech je instalace jednoduchá a nevyžaduje specializované nástroje ale pokud si nejste jisti doporučuji postupovat dle návodu k zařízení nebo se obrátit na autorizovaný servis aby byla zajištěna správná montáž a bezpečnost.

Specifikace 2P-PSK1JA-07E017

  • Typ: hlavní dobíjecí akumulátor
  • Jmenovité napětí: 10.8 V
  • Kapacita: 4400 mAh
  • Určení: primární napájecí pack pro zařízení s požadavkem 10.8 V
  • Energie přibližně: 47.5 Wh

Parametry 2P-PSK1JA-07E017

  • Napětí: 10.8 V
  • Kapacita: 4400 mAh
  • Přibližná energetická kapacita: 47.5 Wh
  • Funkce: napájení hlavního zdroje zařízení
  • Typ konstrukce: bateriový pack určený k použití jako hlavní akumulátor

Výhody 2P-PSK1JA-07E017

  • Prodloužená výdrž na jedno nabití díky kapacitě 4400 mAh
  • Stabilní napětí 10.8 V vhodné pro zařízení s tímto požadavkem
  • Vhodné jako náhrada nebo doplněk hlavního napájecího zdroje
  • Zlepšení mobility zařízení díky vyšší dostupné energii
  • Snadnější plánování provozu bez častých nabíjení

Časté dotazy

Nejčastější otázky k produktu 2P-PSK1JA-07E017.

Jaká je kapacita baterie 2P-PSK1JA-07E017?

Baterie 2P-PSK1JA-07E017 má kapacitu 4400mAh, což zajišťuje dlouhou výdrž a spolehlivý výkon pro vaše zařízení. Tento parametr je klíčový pro uživatele, kteří potřebují energii na delší dobu bez nutnosti častého dobíjení.

Jaké je napětí baterie 2P-PSK1JA-07E017?

Napětí baterie 2P-PSK1JA-07E017 činí 10.8V. Toto napětí je standardní pro většinu přenosných zařízení, což zajišťuje kompatibilitu s mnoha modely. Vysoké napětí zároveň přispívá k efektivnímu napájení a optimálnímu výkonu.

Jak dlouho trvá nabití baterie 2P-PSK1JA-07E017?

Čas potřebný k plnému nabití baterie 2P-PSK1JA-07E017 se obvykle pohybuje kolem 4-6 hodin, v závislosti na použité nabíječce. Doporučujeme používat originální nebo kompatibilní nabíječky pro zajištění optimálního nabíjecího cyklu a prodloužení životnosti baterie.

Jaká je životnost baterie 2P-PSK1JA-07E017?

Životnost baterie 2P-PSK1JA-07E017 se odhaduje na přibližně 500 nabíjecích cyklů. Při správné údržbě a dodržování doporučení pro nabíjení lze toto číslo prodloužit. Je důležité nezapomínat na cyklické nabíjení a uchovávat baterii v optimálních podmínkách, aby se zajistila maximální výdrž.

Recenze 2P-PSK1JA-07E017

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Main Battery Pack 10.8V 4400mAh
Produkt 2P-PSK1JA-07E017 z kategorie Baterie k notebookům si můžete zakoupit například v internetovém obchodě BATTEX.cz za cenu 1 274 Kč.
Veškeré další parametry výrobku 2P-PSK1JA-07E017 naleznete například na webu BATTEX.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt